8/29/2012

lalalala

Klaudia is a bitch 'cos she doesn't want to write a note to u lovers.
;c

pogoda w bank holiday </3

XOXO

8/26/2012

sunny sunday

no może nie do końca cała niedziela, ale troszkę słońca było, o co jest ciężko w UK xo


 tu nawet po rondzie jeździ się w drugą stronę ;o
 ciasto mamci <3
 ogródek + pogoda = <3
+ Aluga z pofarbowanymi włosami,  w końcu .

8/25/2012

omnomnom

nie lubię pisać (pierwszych) notek,
często nie wiem co napisać
i przez to wpisy wyglądają głupio xo ,
lecimy!