6/29/2013

6/17/2013

hardd

trzeci dzień z serii HARD WORK :>
uwielbiam to uczucie po ćwiczeniach! :)
nie zwalniamy tempa, nie ma na to czasu ;)

13.07-19.08 -> kierunek Holandia ;)

TAK!

6/14/2013

:)

czyżby miała nadejść wymarzona stabilizacja?
trzymajcie mocno kciuki!
od jutra na OSTRO! :)

niepojęte jak mocno można Kogoś kochać.

6/13/2013

MÓJ!

chcę już październik i kartę MULTISPORT!
squaty plie i tyle :/

kroplą deszczu namaluję Cię.

6/12/2013

9/30! :):)
+ bańka.

chcę już mieć na 100% załatwiony wyjazd..

only YOU can send me under. <3

6/07/2013

boxing!

4/30 plie!:)
jedziem dalej ;)

nie wiadomo co z wyjazdem, ehh...
im bardziej prawdopodobny jest jego brak,
tym bardziej chcę się stąd urwać..

zaufałam Ci,
czekam aż się przyznasz do kłamstwa.

6/04/2013

done!

wszystko się da! :)
wyzwanie squatowe zakończone sukcesem, nie osiadam na laurach.
czas na wyzwanie squatowe PLIE! :):)
bańka też daje radę ;)

po prostu Cię kocham.

5/27/2013

5/13/2013

love!

9/30 wyzwanie squatowe, lecimy dalej! ;)

I've had the time of my life
No I never felt this way before
Yes I swear it's the truth
And I owe it all to YOU!

5/07/2013

reason.

dzisiaj w końcu wybrałyśmy się po odrobinę sztucznego słońca,
od razu lepiej.
squaty - 3/30 :)

fall in love!

5/06/2013

as long as u love me.

mam nadzieję, że taka ilość squatów ruszy tyłek.
w swoim życiu zrobiłam ich już miliony i obawiam się,
że moje pośladki niedługo już na wszystko będą odporne.

tak mocno,
w tak krótkim czasie.

5/03/2013

majówka!

cudowne paznokcie!! :)

dalej rest, noga się regeneruje.

dzisiaj majóweczka w jak najlepszym towarzystwie :)

tęsknię. do wieczora.

4/29/2013

in a second you'll be wrapped around my finger!

dzisiaj już skalpel II z moją Mychą! <3
idealny dzień :)

co to się dzieje?! :*

She's like so whatever
You can do so much better
I think we should get together now
And that's what everyone's talking about...!

4/28/2013

mirrors.

noga napędziła mi cholernie dużo strachu,
na szczęście skręcona jest w części śródstopia, nie w kostce.
3 dni regeneracji i będę hasać jak gazela :)!
dzisiaj planuję skalpel II w domku, żeby nie przesadzić.

4:30, ponosi nas.
uwielbiam każdą minutę :)


I can see you lookin' back at me
Keep your eyes on me.

4/26/2013

:)

wczoraj skalpel II,
dzisiaj znowu hiperszybki jogging :)!

2:30.
co Ty ze mną robisz?!
EDIT:
prawa noga do wymiany?
kostka skręcona?
błagam, niee :(

4/25/2013

happy!

wczorajszy superszybki jogging - NA PLUS! :)
dzisiaj skalpel II ;)

kolejne godziny jak sekundy.
świat oszalał!

4/24/2013

faster.

skalpel II zaliczony,
dzisiaj jogging w ciszy.
dlaczego? telefon oddałam na gwarancję :(
muszę czekać! :)

czas tak szybko leci.
niebywałe, nie sądzisz?

4/23/2013

fruits.

dzisiaj przenosimy się ze Skalpelem II na dwór.
wczoraj bańka i odpoczynek.
aż nogi same się rwą do ćwiczeń! :)

zakazany owoc smakuje najbardziej.

4/21/2013

i need it.

w piąteczek Skalpel II na dworze,
sobota - 3h maraton zumby.
nie zwalniamy tempa!
dzisiaj odpoczynek, choroba zbiera?
ale jest dobrze :)

każda minuta, jak sekunda mija. :)

wszystkiego najlepszego moja Słabości! :*

4/18/2013

run!

powtórka z rozrywki! :)
wczoraj skalpel II na dworze,
dzisiaj jogging.
były zakwasy, CHOLERNE zakwasy, ale już jest idealnie :)

fazę na pieczenie ciast uznaję za otwartą! ;D
dzisiaj żółto-niebiesko!

bo dogadujemy się jak nikt inny! :)

4/16/2013

słonecznie!


bo po burzy ZAWSZE wychodzi słońce :)

wczoraj Skalpel II na dworze,
dzisiaj jogging.
no i bańka, 
no i masażer.
dumna!

szczęście mnie wypełnia,
cudowne, słoneczne dni! :)

i zawsze krok przed Tobą.

3/28/2013

czekamy!

jedziem dalej ze squatami! :)
Jillian level 1, już niedługo 2 !

czekam na Aluzkę,
czekam na Braciszka,
czekam na Bratówkę
<3
jednak czasem lubię CZEKAĆ! :)

więcej takich pozytywnych dni, oj więcej :)

'we're not lovers, but more than friends
put our flame to every single word you ever said
no more crying, to get me through
I keep dancing til the morning with somebody new'

3/22/2013

JEST!

W KOŃCU!!
sprężyłam dupę i zaczęłam Shred.
jestem dumna, że pokonałam wewnętrznego lenia :)
squaty z wyzwania dalej robię.

jak ona zawsze będzie tak na mnie reagować,
to się dziewczę wykończy psychicznie! ;)

Mysza moja zakochana i zaGPSowana <3

a pogoda dalej nie rozpieszcza..
zimno, szaro, śnieżnie. ehh... 

3/16/2013

krok za mną.

dzisiaj słoneczko!

od rana nosiłam sofę,
jestem pewna, że gdyby ćwiczenia NIGDY nie dałabym rady śmignąć z nią na 2 piętro :o

squaty z wyzwania zrobione + na wewnętrzną część uda :)

dzisiaj do Pauli na parapetówkę + wieczór jakieś "piwko".
kaszlę dalej jak poryta :(

3/15/2013

chora.

dzisiaj tylko squaty + ćwiczenia na wewnętrzne części ud i łydki, bo źle się czuję..
kaszlę jak głupia :(
zapalenie gardła po raz ENTY w tym roku, a dopiero marzec..

dzisiaj wieczorem kawa z Moją Najlepszą :)

jeszcze udowodnię!



3/14/2013

spódniczka!

dzisiaj tylko squaty z wyzwania + rozciąganie.
wczoraj dorzuciłam jeszcze peeling kawowy! :)

od jutra wyzwanie 30 day shred z Jillian Michaels :)
trzeba sobie urozmaicać ;)

remont w 2/3 skończony! :D

dzisiaj przyszła mi spódniczka,
63cm w talii i JESZCZE JEST LUZ <3
uwielbiam to!
polecam Cocktail Shock, cudowne dziewczyny :)

3/13/2013

za dużo.

przetrenowanie - najgorsze uczucie..
dzisiaj tylko 30 squatów w ramach Jah-stiny wyzwania.
+ peeling kawowy i folia.

oglądałam dzisiaj stroje kapielowe,
nie umiem się doczekać lata!

3/12/2013

przed.

pogoda nie rozpieszcza, ale mam wyśmienity humor!
moja Gwiazda jest szczęśliwa, to mi się udziela :)

miał być skalpel, ale porwałam się na HIIT. po 10 min umarłam.
dzisiaj NIE JEST mój dzień..

zawsze krok przed Tobą ;)

3/11/2013

lato...

okropna pogoda, żyć się odechciewa..

dzisiaj trening ogólnorozwojowy z elementami tabaty, głównie skupia się na pośladkach :)

remont, dzień 1!

lato chcę...

3/10/2013

triumf.

zumba średnia, bywały lepsze maratony.

złość w Twoich oczach na mój widok - BEZCENNA. :)

dzisiaj regeneracja! ;)


3/09/2013

just give me a reason.

wczorajszy, nowy, trening dał nieźle w kość!
czuję wszystkie mięśnie, lubię to :)

dzisiaj śmigamy na 2,5h maraton zumby do Kato :):)

a z okazji Dnia Kobiet sprawiłam sobie prezent - spódniczkę szytą na zamówienie :)

3/08/2013

zimno.

dzisiaj chyba czas na coś nowego - HIIT + tabata! :)
chyba, że pogoda się poprawi, to jogging :)

zaraz z Kisi na pogaduchy, potem obiad u dziadków :*
Brat <3

Nowy nabytek, biegamy wieczorem <3.
3 tygodnie i Polskaaaa <3

3/07/2013

Braciszek!

dzisiaj brak słoneczka,
zostaję w domu! :)

Braciszek przyjeżdża na tydzień, chyba zrobię mu dietetyczne kulki czekoladowe :)

dzisiaj skalpel II, zakwasy na tricepsie są po Mel - dobrze!

mniej niż wczoraj.

3/06/2013

słonecznie!

wczorajszy jogg CIĘŻKI
podwójna kolka to już przesada :(

dzisiaj dla odmiany ćwiczenia z Mel B. - dupy nie urwały, jako dodatek - ok, jako podstawa - nie dla mnie ;)
wcześniej jednak 1,5h rozciągania, bo w-f wzywa!

uwielbiam takie dni - słońce i uśmiech od rana! :)

coraz mniej.

3/05/2013

lepiej jest.

co piękne słoneczko za oknem <3
aż żyć się chce! :)
dzisiaj tylko jeden wykład,
wieczorem biegamy :)

uwielbiam stawiać siebie na pierwszym miejscu,
egoizm? 
możliwe. 
dla mnie to oświecony egoizm.

obok jesteś wciąż i nie ma Cię.

3/04/2013

wiosennie.

ciężka noc..
dzisiaj albo skalpel II, albo jogging, bo piękna pogoda jest! :)
z uczelni zawinęłam wcześniej, nie umiałam wysiedzieć..

I róża bez okazji, i nocne odwiedziny.
Doskonale wiedziałeś jak mnie wynieść na wyżyny.

3/03/2013

still.

wczorajszy jogg szedł nam jak krew z nosa..
ale dałyśmy radę :)

dzisiaj skalpel!!!
ostro, mało czasu zostało ;)

i nie rozumiem tylko zmiany.
w 2 tygodnie o 180 st.
a myślałam, że jestem dobra z matematyki.

3/02/2013

i'm stronger than you think.

dzisiaj słoneczko wyjrzało zza chmur - pozytywnie! :)
późnym popołudniem jogging, potem śmigamy z Dzikiem do Bytomia.

czasem nie znaczy zawsze.

3/01/2013