3/28/2013

czekamy!

jedziem dalej ze squatami! :)
Jillian level 1, już niedługo 2 !

czekam na Aluzkę,
czekam na Braciszka,
czekam na Bratówkę
<3
jednak czasem lubię CZEKAĆ! :)

więcej takich pozytywnych dni, oj więcej :)

'we're not lovers, but more than friends
put our flame to every single word you ever said
no more crying, to get me through
I keep dancing til the morning with somebody new'

1 komentarz: