podwójna kolka to już przesada :(
dzisiaj dla odmiany ćwiczenia z Mel B. - dupy nie urwały, jako dodatek - ok, jako podstawa - nie dla mnie ;)
wcześniej jednak 1,5h rozciągania, bo w-f wzywa!
uwielbiam takie dni - słońce i uśmiech od rana! :)
coraz mniej.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz