3/06/2013

słonecznie!

wczorajszy jogg CIĘŻKI
podwójna kolka to już przesada :(

dzisiaj dla odmiany ćwiczenia z Mel B. - dupy nie urwały, jako dodatek - ok, jako podstawa - nie dla mnie ;)
wcześniej jednak 1,5h rozciągania, bo w-f wzywa!

uwielbiam takie dni - słońce i uśmiech od rana! :)

coraz mniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz