Love life!

3/04/2013

wiosennie.

ciężka noc..
dzisiaj albo skalpel II, albo jogging, bo piękna pogoda jest! :)
z uczelni zawinęłam wcześniej, nie umiałam wysiedzieć..

I róża bez okazji, i nocne odwiedziny.
Doskonale wiedziałeś jak mnie wynieść na wyżyny.

Autor: Klaudyna o 11:39 AM
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2017 (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  grudnia (1)
  • ►  2014 (2)
    • ►  sierpnia (2)
  • ▼  2013 (63)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (8)
    • ►  maja (9)
    • ►  kwietnia (11)
    • ▼  marca (21)
      • czekamy!
      • 4 dni
      • JEST!
      • :(
      • krok za mną.
      • chora.
      • spódniczka!
      • za dużo.
      • przed.
      • lato...
      • triumf.
      • just give me a reason.
      • zimno.
      • Nowy nabytek, biegamy wieczorem <3. 3 tygodnie i...
      • Braciszek!
      • słonecznie!
      • lepiej jest.
      • wiosennie.
      • still.
      • i'm stronger than you think.
      • chwilami.
    • ►  lutego (9)
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2012 (24)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (4)
    • ►  września (9)
    • ►  sierpnia (3)

Współtwórcy

  • Klaudyna
  • aluga
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.