Love life!
3/04/2013
wiosennie.
ciężka noc..
dzisiaj albo skalpel II, albo jogging, bo piękna pogoda jest! :)
z uczelni zawinęłam wcześniej, nie umiałam wysiedzieć..
I róża bez okazji, i nocne odwiedziny.
Doskonale wiedziałeś jak mnie wynieść na wyżyny.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz