12/27/2012

new tattoo.


tyle planów na Nowy Rok.
nie umiem się doczekać ich realizacji :)
szukam pomysłu na tattoo, kilka już mam, ale brakuje mi odpowiedniego obrazka, tekst już jest.

12/11/2012

Poland

czasem tak bywa, nie każdy wygrywa, czasem bywa tak że coś ważnego się urywa.
zostaje ślad nie można tego nie przeżywać.



wracam do Ciebie kochanie już za 6 dni <3. 

12/05/2012

I heard a voice say please don’t hurt me

Would you let me see beneath your beautiful
Would you let me see beneath your perfect
Take it off now boy, take it off now boy
I wanna see inside
Would you let me see beneath your beautiful tonight
Ohhh, Tonight
See beneath, See beneath,
I…Tonight
I…
I’m gonna climb on top your every top
I’ll hold your hand and you’ll, you’ll jump right out
We’ll be falling, falling
But that’s okay
Cause I’ll be right here
I just wanna know


jedna zmiana miejsc tyle skomplikowała. wyszłam na prostą, ale to wraca.
wracamy do ćwiczeń, kostka 99% sprawna.

11/15/2012

like diamonds in the sky

I choose to be happy
At first sight I felt the energy of sun rays

Alużka zaniedbuje bloga, ale miłość jej wszystko wybaczy! ;*

11/02/2012

kalejdoskop

czasem jest dobrze, czasem jest źle.
ale nie można wiecznie narzekać :)
dlatego uśmiechamy się do życia i dziękujemy, że nie ma jeszcze ciężej.
w poniedziałek pierwsze kolokwium, dam radę!

10/21/2012

piece of me

wszystko się układa, żeby po chwili znowu się rozsypać.
i jedyne pytanie w głowie : czy to jest dobry pomysł?
olewam teraz studia, nie mam do nich głowy. będę się martwić w styczniu.

10/11/2012

nieszczęścia chodzą parami?

mam ochotę krzyczeć ze złości!
skręcona kostka II stopnia + pęknięta torebka stawowa.
AKURAT teraz!
nienawidzę :(

10/05/2012

what if


What if you should decide 
That you don't want me there by your side 
That you don't want me there in your life 

10/01/2012

aqua aerobic

cały dzień był tragiczny, ale na szczęście poprawił się szybko.
w ramach w-fu - aerobik w wodzie! can't belive :)
jestem w tym momencie najszczęśliwsza.
może zaraz się to zmieni, może nie?
ważne żebyś to TY nie zepsuł mi humoru :*

9/30/2012

gdzie te czasy beztroski, gdzie największym zmartwieniem była kwestia dobrze napisanej matury, gdzie Gerard narzekał i psioczył jak nie było Cię na dwóch pierwszych lekcjach. To już dawno za nami, teraz zaczęło się coś poważniejszego, gdy to wszystko już za nami chciałoby się do tego wrócić, do tych momentów kiedy wychodząc ze szkoły zastanawiałeś się czy ochroniarz wpuści Cię spowrotem haha, do tych wszystkich zajebistych przerw gdzie każdy wzajemnie się obgadywał siedząc na łączniku a dupeczki koniecznie chciały pochwalić się nowym outfitem. Teraz to już nie to samo, czas zacząć coś na poważnie, praca, studia, cokolwiek wybierzesz, musisz w tym wytrwać. teraz już nikt nie poprowadzi Cię za rękę, odpowiadasz sam za siebie. ale gdzie te czasy, wciąż za nimi tęsknię.


będzie dobrze, będzie dobrze dzieciak

9/24/2012

patrz komu ufasz


nie zasługujesz na mój szacunek,
może nigdy go nie miałam?
jest kilka rzeczy, których się nie spodziewałam.
ukłucie zazdrości, ogarnęła mnie trwoga,
kiedyś tak blisko - dziś uważam Cię za wroga

hipokryci, hipokryci WSZĘDZIE
leżymy, nic się nie dzieje, szkoda że Cię z nami nie ma bo byś se z nami poleżał. 
odpoczywam po ciężkim poniedziałku
nie mogę być chora 
ne ne ne. 

9/05/2012

mix fit inspirations

:) it's me again
it's still not perfect, but who cares?!
największą chamówą jest fakt, że alby wszyscy, albo nikt. anyway, it's not my problem.




 shoes <3











9/03/2012

nothing is easy

hi everyone, i'm sorry i didn't write - i'm not a bitch, i just trust the wrong people...

ostatnio dużo się dzieje, nie wiem czy bardziej nie ogarniam innych czy siebie. potrzeba mi takich osób jak Alużka, żeby mnie jednym słowem postawiły na nogi :* but sometimes even that doesn't help...

podróż do Katowic zakończona w szczerym polu, milion km do następnego przystanku, mimo to humor dopisywał :)

na poprawę humoru czasem Monia zabiera mnie na mikołowską górkę, uwielbiam widok, który się tam rozciąga - całe miasto widoczne jako małe świecące lampki :)


i coś, co łączy mimo odległości, jaka nas dzieli :*




do następnego, mam nadzieję, że bardziej pozytywnego :)
lots of love 

8/29/2012

lalalala

Klaudia is a bitch 'cos she doesn't want to write a note to u lovers.
;c

pogoda w bank holiday </3

XOXO

8/26/2012

sunny sunday

no może nie do końca cała niedziela, ale troszkę słońca było, o co jest ciężko w UK xo


 tu nawet po rondzie jeździ się w drugą stronę ;o
 ciasto mamci <3
 ogródek + pogoda = <3
+ Aluga z pofarbowanymi włosami,  w końcu .