10/01/2012

aqua aerobic

cały dzień był tragiczny, ale na szczęście poprawił się szybko.
w ramach w-fu - aerobik w wodzie! can't belive :)
jestem w tym momencie najszczęśliwsza.
może zaraz się to zmieni, może nie?
ważne żebyś to TY nie zepsuł mi humoru :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz