Love life!

11/28/2012

bellydancer


gdyby mi się chciało,
tak jak mi się nie chce..

Autor: Klaudyna o 10:19 PM Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

11/15/2012

like diamonds in the sky

I choose to be happy
At first sight I felt the energy of sun rays

Alużka zaniedbuje bloga, ale miłość jej wszystko wybaczy! ;*

Autor: Klaudyna o 7:06 PM Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

11/02/2012

kalejdoskop

czasem jest dobrze, czasem jest źle.
ale nie można wiecznie narzekać :)
dlatego uśmiechamy się do życia i dziękujemy, że nie ma jeszcze ciężej.
w poniedziałek pierwsze kolokwium, dam radę!

Autor: Klaudyna o 7:42 PM Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2017 (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  grudnia (1)
  • ►  2014 (2)
    • ►  sierpnia (2)
  • ►  2013 (63)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (8)
    • ►  maja (9)
    • ►  kwietnia (11)
    • ►  marca (21)
    • ►  lutego (9)
    • ►  stycznia (4)
  • ▼  2012 (24)
    • ►  grudnia (5)
    • ▼  listopada (3)
      • bellydancer
      • like diamonds in the sky
      • kalejdoskop
    • ►  października (4)
    • ►  września (9)
    • ►  sierpnia (3)

Współtwórcy

  • Klaudyna
  • aluga
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.