Love life!
3/09/2013
just give me a reason.
wczorajszy, nowy, trening dał nieźle w kość!
czuję wszystkie mięśnie, lubię to :)
dzisiaj śmigamy na 2,5h maraton zumby do Kato :):)
a z okazji Dnia Kobiet sprawiłam sobie prezent - spódniczkę szytą na zamówienie :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz