Love life!

6/17/2013

hardd

trzeci dzień z serii HARD WORK :>
uwielbiam to uczucie po ćwiczeniach! :)
nie zwalniamy tempa, nie ma na to czasu ;)

13.07-19.08 -> kierunek Holandia ;)

TAK!

Autor: Klaudyna o 9:45 PM
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2017 (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  grudnia (1)
  • ►  2014 (2)
    • ►  sierpnia (2)
  • ▼  2013 (63)
    • ►  lipca (1)
    • ▼  czerwca (8)
      • :(
      • małż.
      • hardd
      • :)
      • MÓJ!
      • 9/30! :):) + bańka. chcę już mieć na 100% załat...
      • boxing!
      • done!
    • ►  maja (9)
    • ►  kwietnia (11)
    • ►  marca (21)
    • ►  lutego (9)
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2012 (24)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (4)
    • ►  września (9)
    • ►  sierpnia (3)

Współtwórcy

  • Klaudyna
  • aluga
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.