noga napędziła mi cholernie dużo strachu,
na szczęście skręcona jest w części śródstopia, nie w kostce.
3 dni regeneracji i będę hasać jak gazela :)!
dzisiaj planuję skalpel II w domku, żeby nie przesadzić.
4:30, ponosi nas.
uwielbiam każdą minutę :)
I can see you lookin' back at me
Keep your eyes on me.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz