Love life!

4/21/2013

i need it.

w piąteczek Skalpel II na dworze,
sobota - 3h maraton zumby.
nie zwalniamy tempa!
dzisiaj odpoczynek, choroba zbiera?
ale jest dobrze :)

każda minuta, jak sekunda mija. :)

wszystkiego najlepszego moja Słabości! :*

Autor: Klaudyna o 1:25 PM
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2017 (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  grudnia (1)
  • ►  2014 (2)
    • ►  sierpnia (2)
  • ▼  2013 (63)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (8)
    • ►  maja (9)
    • ▼  kwietnia (11)
      • MISIAKU MÓJ KOCHANY <3 jeszcze raz wszystkie...
      • in a second you'll be wrapped around my finger!
      • mirrors.
      • :)
      • happy!
      • faster.
      • fruits.
      • i need it.
      • run!
      • słonecznie!
      • parami chodzą!
    • ►  marca (21)
    • ►  lutego (9)
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2012 (24)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (4)
    • ►  września (9)
    • ►  sierpnia (3)

Współtwórcy

  • Klaudyna
  • aluga
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.