Love life!
4/18/2013
run!
powtórka z rozrywki! :)
wczoraj skalpel II na dworze,
dzisiaj jogging.
były zakwasy, CHOLERNE zakwasy, ale już jest idealnie :)
fazę na pieczenie ciast uznaję za otwartą! ;D
dzisiaj żółto-niebiesko!
bo dogadujemy się jak nikt inny! :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz