4/18/2013

run!

powtórka z rozrywki! :)
wczoraj skalpel II na dworze,
dzisiaj jogging.
były zakwasy, CHOLERNE zakwasy, ale już jest idealnie :)

fazę na pieczenie ciast uznaję za otwartą! ;D
dzisiaj żółto-niebiesko!

bo dogadujemy się jak nikt inny! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz