Love life!

2/15/2013

zakopijańsko, hej!

dalej nie idę!

było NAJLEPIEJ <3
dużo chodzenia,
dużo śniegu,
dużo jedzenia,
dużo picia,
dużo jarania.
idealnie :)

mój Ci on.

Autor: Klaudyna o 8:40 AM
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2017 (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  grudnia (1)
  • ►  2014 (2)
    • ►  sierpnia (2)
  • ▼  2013 (63)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (8)
    • ►  maja (9)
    • ►  kwietnia (11)
    • ►  marca (21)
    • ▼  lutego (9)
      • maść końska, przyjaciel sportowca.
      • don't give up!
      • czarne na róż.
      • nie zapomnisz.
      • i wish.
      • not bad.
      • nie przewidzisz wszystkiego.
      • zakopijańsko, hej!
      • make yourself!
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2012 (24)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (4)
    • ►  września (9)
    • ►  sierpnia (3)

Współtwórcy

  • Klaudyna
  • aluga
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.