lol na tydzien.. to znowu nie bedzie rodzinki w komplecie..
będzie! :* bo teraz jest na szkoleniu, potem przyjeżdża na święta, wszyscy będziecie w komplecie :*
lol na tydzien.. to znowu nie bedzie rodzinki w komplecie..
OdpowiedzUsuńbędzie! :* bo teraz jest na szkoleniu, potem przyjeżdża na święta, wszyscy będziecie w komplecie :*
OdpowiedzUsuń