3/07/2013

Braciszek!

dzisiaj brak słoneczka,
zostaję w domu! :)

Braciszek przyjeżdża na tydzień, chyba zrobię mu dietetyczne kulki czekoladowe :)

dzisiaj skalpel II, zakwasy na tricepsie są po Mel - dobrze!

mniej niż wczoraj.

2 komentarze:

  1. lol na tydzien.. to znowu nie bedzie rodzinki w komplecie..

    OdpowiedzUsuń
  2. będzie! :* bo teraz jest na szkoleniu, potem przyjeżdża na święta, wszyscy będziecie w komplecie :*

    OdpowiedzUsuń